fbpx

השילוב העוצמתי של הייטק ופנסיה – כלי לאיתור חסכונות וביטוחים בחינם ובקלות

הכירו את המערכת החכמה של קאבר וכיצד היא יכולה לשדרג את חווית הניהול הפנסיוני שלכם.

 

ניווט בעולם הניהול הפנסיוני עשוי להיות מאתגר ומרתיע. זהו נוף מורכב, מלא בז’רגון פיננסי, תהליכים מיושנים ומכשולים בירוקרטיים שמותירים מבוטחים רבים מבולבלים. אבל מה אם ניהול התיק הפנסיוני שלכם יכול להיות פשוט כמו בדיקת האימייל? עם המערכת החכמה של cover, השילוב של טכנולוגיה מתקדמת ושירות אנושי ומקצועי יוצא דופן יכול לחולל מהפכה בניהול הפנסיה שלכם.

 

מבחינה היסטורית, תחום הביטוח והפנסיה היה סגור במשך שנים רבות לשינויים וחדשנות. התהליכים המסורבלים וחוסר השקיפות תרמו לנתק הולך וגובר בין המבוטחים לתיקים הפנסיוניים שלהם. ניהול וקבלת מידע בשיטות מסורתיות הצריך לרוב הסתמכות על סוכנים וחברות ביטוח, מה שהוסיף שכבות של מורכבות ופוטנציאל לטעויות. אך כיום המצב שונה כאשר חברת cover פועלת לשנות את הנרטיב הזה על ידי שילוב טכנולוגיה בתחום שצמא כל כך לחדשנות.

החזון של cover

בחברה פועלים שלל מומחים בתחומי הביטוח והפנסיה בהם יועצים, סוכנים, אנליסטים פיננסיים, אנשי חדשנות טכנולוגית וצוות שירות לקוחות. כל אלה חולקים מטרה משותפת: להציע חווית ביטוח שהיא אישית, דיגיטלית ובמחיר משתלם. אנו מכירים בכך שהחיים שלכם משתנים – בין אם אתם רווקים היום, מתכננים משפחה מחר או שוקלים לפתוח עסק עצמאי – תוכניות הביטוח והפנסיה שלכם צריכות להסתגל ולהשתנות בהתאם כדי לענות באופן מיטבי על הצרכים שלכם.

איתור חסכונות וביטוחים פנסיוניים בקלות

יתרון משמעותי של המערכת החכמה של cover הוא היכולת שלה לפשט את תהליך איתור הביטוחים ומוצרי החיסכון הפנסיוניים שלכם. העולם הפנסיוני כולל מגוון מוצרים, ולעיתים קרובות מבוטחים שוכחים היכן הם מבוטחים ואלו חסכונות וביטוחים יש ברשותם.

 

המערכת של cover מוציאה את הטרחה מהחיפוש הזה על ידי הצגת כל מוצרי החיסכון והביטוחים שלכם במקום אחד. באמצעות אלגוריתם חכם ואיסוף מידע מחברות הביטוח ובתי ההשקעות השונים, הפלטפורמה מציגה את כל המוצרים הפנסיוניים שלכם באופן מקיף ושקוף על כל אחד מהם.

אבל זה לא הכל – 8 יתרונות נוספים לשימוש במערכת של cover

1.שקיפות ובהירות

המערכת החכמה מספקת פלטפורמה שקופה וברורה שבה כל המידע הפנסיוני שלכם נגיש במקום אחד. חלפו הימים של סינון ערימות של ניירת או קפיצה בין אתרי אינטרנט מרובים. המערכת מציגה את כל הפרטים הדרושים לכם כגון סוגי הפוליסות והמוצרים הפנסיוניים שלכם, עמלות, מדדי ביצועים ועוד – הכל בצורה ידידותית ונוחה למשתמש. כך תוכלו להימנע בקלות ממצב של כפל ביטוחי בריאות, תחזירו את הכוח והשליטה לידיים שלכם ותקבלו החלטות מושכלות ללא מאמץ.

2.מעבר בין עבודות

באמצעות המערכת תוכלו ליהנות גם מהעברה חלקה של מידע הקשור לפנסיה שלכם. כלומר, תוכלו לשמור על זכויותיכם ועל רצף ביטוחי בתוכניות הפנסיה שלכם, גם בעת מעבר בין מעסיקים שונים.

3.כל המידע במקום אחד

הפלטפורמה של cover מרכזת את כל הנתונים הפנסיוניים שלכם, ללא קשר למספר המוצרים הפנסיוניים שיש ברשותכם או לחברות וסוכנים שונים. איחוד המידע הזה מאפשר לכם לערוך בדיקת תיק פנסיוני מקיפה, מפשט את הדרוש לניהול התיק הפנסיוני באופן מיטבי, ומאפשר לכם להתמקד באופטימיזציה שלו, כך שהוא ישרת אתכם באותן הטוב ביותר היום ובעתיד.

4.נגישות גבוהה 

בין אם אתם נמצאים בבית, בעבודה או אפילו בחו”ל, מערכת cover נגישה מכל מקום, מה שהופך את השימוש לנוח להפליא בכל הנוגע לניהול התיק הפנסיוני מכל מקום ובכל זמן שמתאים לכם.

5.מקסימום יעילות במינימום עלויות

באמצעות ייעול היבטים שונים של ניהול פנסיוני, המערכת מאפשרת למשתמשים לחסוך גם זמן וגם כסף. טכנולוגיות חכמות וכלי אוטומציה מאפשרים להפחית בעלויות ולשפר את היעילות, מה שהופך את ניהול הפנסיה למשימה פחות מרתיעה והרבה יותר נגישה.

6.המלצות ותובנות בהתאמה אישית

אחת התכונות הבולטות ביותר של המערכת החכמה של cover היא היכולת להציע המלצות מותאמות אישית. בהתבסס על אלגוריתמים מתקדמים, המערכת מנתחת ביסודיות את מצבכם הפנסיוני הנוכחי כדי לספק תובנות והמלצות לשיפור התיק הפנסיוני שלכם וחיסכון בעלויות.

7.המידע שלכם בידיים בטוחות

אבטחת מידע היא ערך עליון בכל הנוגע לניהול פיננסי. cover משתמשת באמצעי אבטחה מתקדמים כדי להגן על הנתונים האישיים והפיננסיים שלכם, מה שמעניק לכם שקט נפשי בידיעה שהמידע הרגיש שלכם נמצא בידיים טובות.

8.טכנולוגיה לצד מומחיות אנושית

למרות שהמערכת החכמה מציעה שפע של יתרונות, אנו מבינים שענף הביטוח עדיין זקוק למגע אנושי. לכן בחברה שלנו פועלים שלל מומחים פנסיוניים המעניקים שירות מקצועי, אדיב ואיכותי לכל מבוטח. מומחים אלו יוכלו להדריך אתכם במורכבות של ניהול פנסיוני ויעבדו בשיתוף פעולה הדוק לפיתוח תוכנית פנסיונית איכותית ומקיפה שמתאימה בדיוק עבורכם.

לסיכום – העתיד כבר כאן 

הגישה הייחודית של cover המשלבת טכנולוגיה מתקדמת עם שירות אנושי יוצא דופן, מייחדת את החברה כחלוצה אמיתית במהפכה בתחום הפנסיוני. אתם כבר לא צריכים לנווט לבד במבוך של העולם הפנסיוני ולא צריכים להיות תלויים רק בסוכן הביטוח או במוקדי השירות של חברות הביטוח ובתי ההשקעות. עם המערכת החכמה של cover, יש לכם גישה לכלי טכנולוגי מתקדם לצד ייעוץ מקצועי איכותי, כך שתוכלו ליהנות מהיתרונות של כל העולמות.

 

הירשמו עכשיו לאזור האישי שלכם ב-cover ותיהנו מנגישות גבוהה למידע הפנסיוני העדכני שלכם ומשירות מצוין ללא תשלום. 

האמור מהווה סקירה לא ממצה של החקיקה והתקנות הרלוונטיות ואין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי או מקצועי. אין להתבסס על האמור בקבלת החלטות כלשהן וכל מסקנה ו/או פעולה על בסיס הכתוב הינה באחריות הקורא בלבד.

הכתבות הנקראות ביותר

תכנון פנסיוני לעובדי הייטק עם השירות המהפכני של cover

מערכת טכנולוגית חכמה ותכנון אישי ע”י מומחים –...

מהפכת מסלולי הנאסד”ק בפנסיה: הזדמנות או סיכון?

הכירו את מסלול ההשקעה החדש בפנסיה – הנאסד”ק.  ...

עובדי הייטק, שימו לב – המדינה הודתה שהמוצר הפנסיוני הזה נחות

מדוע יותר ויותר אנשים נוטשים את ביטוחי המנהלים ומהי...

על מי מוטלת האחריות לבדוק את קרן הפנסיה שלכם?

הבנת המורכבות של קרנות הפנסיה היא חשובה עבור כל עובד...

מה נשים צריכות לדעת על הפנסיה שלהן?

מבחירת החברה המנהלת ועד שמירה על רצף ביטוחי: כך תהני...