fbpx

חיסכון פנסיוני? המערכת שמנהלת עבורכם תיק אישי המכיל את כל הביטוחים והחסכונות

בהנחה שאתם נתונים ללו”ז עמוס, עובדים קשה ומרוויחים יפה – הטיפול בכל מה שקשור לביטוחי הפנסיה שלכם נראה לכם זניח, ואין לכם זמן להתעסק בזה. טכנולוגיה חדשנית תנהל עבורכם את הפנסיה ותחסוך לכם המון כסף

 

אנחנו יודעים. אתם עובדים קשה ונמצאים תחת לו”ז עמוס בטירוף, אתם מרוויחים טוב ומודעים לכך שיש לכם חיסכון פנסיה דרך מקום העבודה, וגם דרך מקומות עבודה אשר עבדתם בהם בעבר. שמעתם משהו על כך שהמעסיקים חייבים להפריש עבורכם לביטוחי הפנסיה וכבר נפגשתם לא פעם עם סוכני ביטוח שביקשו מכם לחתום כאן וכאן וכאן…

 

מעולם לא נכנסתם בעובי הקורה של הסיפור הזה, כי כאמור, אתם מרוויחים שכר גבוה מהממוצע בשוק, ונראה לכם מיותר לבדוק בדיוק מה משמעות החסכונות הפנסיוניים שלכם, כמה כבר צברתם שם, מהו גובה דמי הניהול שאתם משלמים לקרנות הפנסיה שמנהלות עבורכם את החיסכון וכו’. גם ככה, ביחס לכמה שאתם מרוויחים, נראה לכם זניח שאולי תצליחו לחסוך כמה פרוטות אם תשוו בין חברות הביטוח. הזמן שלכם, לכאורה, שווה יותר. יתכן שאתם גם סומכים באופן עיוור על הבחירה שנעשתה עבורכם במקום העבודה.

להתעורר ולהבין שאתם מבזבזים הרבה יותר מדי על ביטוח הפנסיה

ראשית, חשוב לדעת שחיסכון פנסיוני הוא עניין שבמוקדם או במאוחר, יהפוך להיות דבר בעל משמעות גדולה עבורכם. גובה הסכומים שיצטברו בחסכונות אלו, ישפיע מאוד על האופן בו החיים שלכם ייראו לאחר הפרישה. רמת החיים שתוכלו לנהל תושפע מכך באופן ישיר, וגם סכומי כסף אחרים שיהיו זמינים עבורכם (או לא) עבור כל מטרה – רכישת בית, עזרה לילדים, חופשות בחו”ל ועוד ועוד…

 

פנסיה, במילים פשוטות, מבטיחה לכם קצבה חודשית קבועה החל מגיל הפרישה ומעניקה ביטחון כלכלי. היא כוללת את סך כל הסכומים החודשיים שהצטברו ואת התשואות שהכסף שלכם עשה לאורך השנים.

 

אבל לא כל קרנות הפנסיה שוות ולא לכל האנשים יש את אותם צרכים ביטוחיים. במילים אחרות, ייתכן שאתם מפקידים סכומים לא נכונים במקומות הלא מתאימים. ייתכן שאתם מפרישים לחסכונות כפולים ומיותרים בכל חודש, יתכן שחברת הניהול גובה מכם דמי ניהול גבוהים יותר מהמתחרה ואתם יכולים להשיג הצעות טובות בהרבה וכאלו שיתאימו לכם באופן אישי.

 

הטעויות הללו הן שכיחות מאוד, כאשר רבים שוגים לחשוב שהסכומים שהם מפסידים בגינן הם זניחים. אך למעשה, הדבר יכול להתבטא בהפסד של מאות אלפי שקלים מהסכום שתצברו, ובעשרות או מאות שקלים שאתם מפסידים כבר עכשיו בכל חודש.

 

לכן נדרש תכנון פנסיוני נכון ומקצועי שישלב בין הצרכים לבין ההעדפות הכספיות שלכם, ויעניק לכם הגנה וביטחון כלכלי.

הטכנולוגיה שתנהל עבורכם את ביטוחי הפנסיה ותחסוך לכם זמן וכסף

כאמור, אנחנו מודעים לכך שהזמן שלכם מוגבל, ואתם מעדיפים להימנע מעיסוק בכל הקשור בביטוחי הפנסיה שלכם, אבל אנחנו גם יוצאים מתוך הנחה שכעת, לאחר שהבנתם את החשיבות של ניהול נכון של חסכונות הפנסיה שלכם, אתם גם מעוניינים להתנהל ביעילות ולחסוך כמה שיותר בביטוחים הללו.

 

נעים מאוד, הכירו את חברת COVER. חברת אינשורטק בבעלות פרטית, שנולדה מתוך מטרה לשנות את האופן בו אתם מתנהלים בכל תחום ביטוחי הפנסיה. החברה מציעה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים שיסייעו לכם בחיפוש, במשא ומתן מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה, וברכישת ביטוחי פנסיה, תוך חיסכון מירבי בזמן ובכסף.

מה צריך לעשות כדי להנות מהטכנולוגיה שמחוללת מהפך בתחום הפנסיה?

אנשי מקצוע מהשורה הראשונה של תחום הביטוח הפנסיוני, יחד עם טכנולוגים בכירים, יצרו ממשק שלמעשה עובד בשבילכם, באופן נייטרלי ונטול אינטרסים, ומחולל מהפך של ממש בתחום ניהול הפנסיה. הממשק שבנתה חברת COVER, הוא ידידותי למשתמש, והשימוש בו פשוט וקל. אין צורך להבין בהייטק, במחשבים או בתחום הביטוח. המערכת המתקדמת מעבדת את המידע אותו אתם מזינים, ומאפשרת לכם לראות את הסטטוס העדכני של כל הביטוחים, החסכונות והכיסויים שלכם בצורה נוחה מרוכזת וקלה.

 

כל שיש לעשות הוא להיכנס לאזור האישי – MY COVER באתר החברה, למלא את הפרטים האישיים ולאשר את הורדת הנתונים, על מנת שהמערכת תוכל לנתח את המספרים עבורכם. בעזרת כלים דיגיטליים מתקדמים, המערכת סורקת את הפוליסות, והמומחים בודקים מה בדיוק ניתן לשפר וכיצד.

 

בשלב הבא, אנשי הצוות יצרו עמכם קשר באמצעות שיחת טלפון, בה תקבלו המלצות אישיות לשיפור התנאים, העלויות ודמי הניהול. כאשר כל הנתונים מרוכזים במקום אחד, ניתן לראות ולהבין בדיוק מה יש, מה צריך וכמה זה עולה, ובמילים אחרות – לתכנן את העתיד בצורה טובה וחכמה יותר.

בכל שלב תוכלו להתייעץ עם המומחים של COVER – גם בהמשך

חשוב להבין שפנסיה היא עניין דינמי, הנתון לשינויים תכופים, המושפעים גם מגובה השכר שלכם, גם מהגיל שלכם, העולה בכל שנה, גם ממצב הכלכלה וממצבן של חברות ספציפיות ועוד ועוד. לכן, בדיקה אחת נקודתית, וגם ייעוץ והכוונה לגבי חסכונות הפנסיה שלכם בזמן נתון, עלולים שלא להיות מספקים.

 

תשמחו לשמוע שהמערכת שפיתחה עבורכם חברת COVER יכולה לעמוד לרשותכם בכל עת, גם בעתיד. האלגוריתם עליו מבוססת המערכת הזו יודע ויכול לנתח את הנתונים בתיק האישי שלכם ולהתעדכן שוב ושוב. המשמעות של העניין בפועל, היא שתקבלו המלצות והצעות שיפור, בכל מקרה שזה יהיה רלוונטי, גם בהמשך.

 

חשוב לדעת שהשירות ניתן ללא עלות וללא התחייבות, כאשר הפעילות מבוססת על קבוצת רכישה גדולה של ביטוחים פנסיוניים.

 

בשיחה קצרה, ללא עלות וללא התחייבות – מומחה יתאים עבורכם באופן אישי את קרן הפנסיה הטובה ביותר עבורכם. נשמע מעניין?

הקליקו כאן למעבר לאזור האישי

האמור מהווה סקירה לא ממצה של החקיקה והתקנות הרלוונטיות ואין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי או מקצועי. אין להתבסס על האמור בקבלת החלטות כלשהן וכל מסקנה ו/או פעולה על בסיס הכתוב הינה באחריות הקורא בלבד.

הכתבות הנקראות ביותר

תכנון פנסיוני לעובדי הייטק עם השירות המהפכני של cover

מערכת טכנולוגית חכמה ותכנון אישי ע”י מומחים –...

מהפכת מסלולי הנאסד”ק בפנסיה: הזדמנות או סיכון?

הכירו את מסלול ההשקעה החדש בפנסיה – הנאסד”ק.  ...

עובדי הייטק, שימו לב – המדינה הודתה שהמוצר הפנסיוני הזה נחות

מדוע יותר ויותר אנשים נוטשים את ביטוחי המנהלים ומהי...

על מי מוטלת האחריות לבדוק את קרן הפנסיה שלכם?

הבנת המורכבות של קרנות הפנסיה היא חשובה עבור כל עובד...

מה נשים צריכות לדעת על הפנסיה שלהן?

מבחירת החברה המנהלת ועד שמירה על רצף ביטוחי: כך תהני...