fbpx

יקר לעשות ביטוח חיים דרך סוכן

רבים מתושבי ישראל מבוטחים במספר רב של ביטוחים – ביטוח בריאות, ביטוחי רכב, ביטוחי רכוש,

ביטוח משכנתא

, ביטוחים פנסיוניים וגם ביטוח חיים. רבים רוכשים ביטוח חיים כ”עסקת חבילה” יחד עם מוצרי ביטוח ופנסיה נוספים ודרך סוכן הביטוח שלהם ובפועל לא מקדישים לנושא את תשומת הלב הראויה. כאן נסביר למה כל כך יקר לעשות ביטוח חיים דרך

סוכן ביטוח

, כיצד ניתן להוזיל את הביטוח הקריטי הזה ומדוע דווקא בסוג כיסוי זה המחיר הוא הפרמטר המרכזי.

 

קבוצת ADVICE מציעה מודל שירות ומכירה ייחודי ויעיל במיוחד, רכישת ביטוחים ומגוון פתרונות פיננסיים נוספים אונליין, במהירות, עם מינימום בירוקרטיה ובמחירים סופר אטרקטיביים. הקבוצה מציעה ביטוח חיים זול אך איכותי במיוחד, בהתאמה אישית מלאה לצרכים ולמאפיינים שלכם.

 

ביטוח חיים הוא משהו שרובנו לא ממש חושבים עליו ביומיום, לא בשוטף וודאי שלא בתוך סבך הביטוחים המורכב שרבות מהמשפחות בישראל מכוסות בו ומשלמות עליו מדי חודש. בכלל, באופן טבעי רובנו לא חושבים כל הזמן על מקרים טרגיים ועל מוות בטרם עת, לכן פעמים רבות נושא ביטוח הריסק למקרי מוות נדחק לשוליים מבחינת רכישת פוליסה או מבחינת רכישה חכמה של ביטוח חיים. בפועל, זהו אחד הביטוחים החשובים ביותר עבור משפחתכם, כאשר יש דרך קלה מאוד להוזיל אותו. אז בואו נצלול לעומקו של הנושא שרבים נמנעים מלעסוק בו ומיד תבינו למה הוא ביטוח חשוב, מה חשוב ואיך אפשר להוזיל את הפרמיה שלכם משמעותית.

מדוע ביטוח החיים כל כך חשוב?

לפני שנסביר מדוע יקר יותר לרכוש ביטוחי חיים דרך סוכני ביטוח “מסורתיים”, חשוב מאוד שתבינו מדוע זהו ביטוח כה חשוב ומהותי למשפחתכם. במציאות של ימינו, ביטוח חיים הינו מרכיב קריטי בביטחון פיננסי, מרכיב שאף אחד לא אוהב להתעסק בו בשוטף – זה לא מרגיש “קשור” אלינו ביומיום, זה מדכא לחשוב על הסיטואציה ובואו נודה על האמת שזה גם לא נושא מרתק במיוחד בתוך עולם הביטוח. אך למרות זאת זהו ביטוח שמאוד לא מומלץ לוותר עליו, ביטוח שבעת הצורך יכול לסייע מהותית ולייצר את ההבדל בין ביטחון פיננסי לילדיכם לבין נפילה למציאות כלכלית קשה.

“אם היינו עושים מראש ביטוח חיים, אני והילדים שלי היינו היום במקום אחר לגמרי מבחינה פיננסית ומבחינת ההתנהלות היומיומית”.

את הדברים האלו אמר לנו גבר שבגיל 32 איבד את אשתו אחרי מאבק במחלת הסרטן ונותר לבד עם שני ילדים קטנים. לזוג לא היה ביטוח חיים ולאחר מות בת הזוג, הגבר נותר לגדל שני ילדים קטנים לבד, תוך צמצום משמעותי ביכולת העבודה שלו והמשפחה כולה נקלעה למצב כלכלי מורכב, עם משכורת אחת שגם ירדה בנפחה.

הסיפור להלן יוצא מאזור הקלישאות והתוכן המקצועי לגבי ביטוחים, זהו סיפור אחד מיני רבים שבאמת מגיע מהחיים עצמם. סיפור הממחיש עד כמה חשוב

לרכוש ביטוח חיים

ועד כמה מקרים טרגיים ובלתי צפויים יכולים בעצם לקרות לכולנו.

 

ביטוח חיים (ביטוח ריסק) הוא ביטוח שבו המבוטח לא “נהנה” מהכספים במקרה הפעלת הביטוח אלא הוא מיועד עבור משפחתו. משפחתו של המבוטח שנפטר מקבלת סכום כסף גדול במקרה של מוות בטרם עת. גובה הסכום נקבע ע”י המבוטח ומשפיע כמובן על הפרמיה החודשית, אך לרוב רוכשים סכומים של מיליון ש”ח ומעלה כך שמדובר על סכום משמעותי ביותר עבור משפחה שבמילא כרגע נקלעה למצב מסובך וקשה. ביטוח חיים יכול לספק ביטחון פיננסי לבן או בת הזוג שנותרו וכמובן לילדים שנשארו ללא הורה ולתא המשפחתי כולו שנותר פתאום ללא אחד המפרנסים.

נדגיש כי רכישת ביטוח

חיים פרטי

היא חשובה גם אם יש לכם ביטוח חיים במסגרת ביטוח המשכנתא. זאת משום שבעת מקרה מוות בטרם עת, ביטוח המשכנתא יכסה את עלות המשכנתא שנותרה לשלם לבנק (היבט פיננסי חשוב מאוד כמובן), אך לא תותיר בידי המשפחה סכום משמעותי ברוב המקרים. כך שביטוח משכנתא אינו תחליף לרכישת ביטוח חיים!

 

החיים גם קצרים מדי וגם מלאים בהפתעות, מכל הסוגים. לכן כדי לספק למשפחתכם את ההגנה המרבית וביטחון פיננסי גם במקרים קשים במיוחד של מוות מפתיע ובטרם עת, אתם חייבים לרכוש ביטוח חיים לשני בני הזוג במשפחה.

למה אצל הסוכנים זה כל כך יקר?

ביטוח חיים הוא ביטוח בו הפרמיה מתחילה בסכומים נמוכים יחסית, אך הסכומים עולים משמעותית ככל שהגיל עולה – עד עלויות יקרות מאוד בגילאים מאוד מבוגרים. כמו כן, מצב בריאותי קיים או גורמי סיכון (כמו עישון למשל) גם מייקרים את הפרמיה החודשית של ביטוח ריסק למקרה מוות. העניין הוא שאצל סוכני הביטוח ה”מסורתיים” ביטוחי החיים הם יקרים באופן כמעט אינהרנטי. רכישת ביטוח חיים אצל סוכן ביטוח תהיה יקרה יותר לעומת רכישה במודל אונליין יעיל ומתקדם כי לסוכני הביטוח והסוכנויות יש הרבה יותר תקורות (עלויות עסקיות) המוסיפות למחיר, יש להם משרדים לממן וכמו כן מערך התגמול של סוכני הביטוח הוא כזה שבו אין מנוס אלא להעלות את המחיר למבוטחים כדי לממן את ההטבות והתגמולים לסוכנים המוכרים.

נכון שסוכני ביטוח רבים מציעים ללקוחות הנחות על רכישת ביטוח חיים. אך חשוב לשים לב שהנחות אלו זמניות בלבד ולאחר תקופת ההנחה (5 שנים בדר”כ) המחיר קופץ משמעותית והלקוח בכלל לא שם לב לכך. כך שגם מודל ההנחות של סוכני הביטוח קורס למול העדיפות של רכישת ביטוח ישירות אונליין.

בקיצור, סוכן ביטוח צריך לגבות פרמיה גבוהה יותר כדי להרוויח יותר כסף וכדי לכסות את מכלול ההוצאות הרבות הדרושות כדי להפעיל סוכנות ביטוח – וזה נכון הן לסוכנות קטנה ופרטית והן לסוכנויות הגדולות. בנוסף, חברות הביטוח מייקרות את הפרמיות כדי לעמוד בתנאי התגמול “המפנקים” שעליהן לספק לסוכנים שמוכרים הרבה ביטוחים (טיולים בחו”ל, נופשים בארץ, מוצרים פרטיים, בונוסים וכו’).

אך למרבה המזל מהפכת הדיגיטל והרכישה הישירה של ביטוחים הגיעה גם לביטוחי החיים ולכן מהיום אפשר וכדאי לרכוש ביטוח חיים אונליין, במחיר נמוך משמעותית לעומת אצל סוכן ביטוח ובלי הבדל כלל במוצר אותו אתם רוכשים.

אותו מוצר ורק המחיר משנה!

 

היום באמת שאין סיבה לשלם על ביטוח חיים יקר דרך סוכן. מה שממש חשוב להבין לגבי ביטוחי חיים הוא שהמוצר הביטוחי שאתם קונים הוא זהה – ביטוח המעניק סכום כסף למשפחתכם במקרה מוות בטרם עת. היום באמת ובתמים שאין משמעות ל”שירות” אותו מספק סוכן הביטוח בעת הפעלת הביטוח. להיפך, כאשר הכל מבוצע אינטרנטית התהליך כולו מהיר יותר, יעיל יותר ונטול בירוקרטיות.

כאשר ביטוח חיים הוא זהה ולא משנה אצל איזה ספק ביטוח אתם קונים אותו, המחיר הופך לפרמטר המרכזי בקבלת ההחלטה הצרכנית שעליכם לקבל. כאן נכנסים לתמונה שלל היתרונות של מודל העבודה של קבוצת ADVICE, שירות יעיל ומהיר דרך ערוצים דיגיטליים ומחירים נמוכים משמעותית הודות לכך. הקבוצה משווקת מגוון עצום של מוצרים ביטוחיים ופיננסיים, רוכשת ישירות כמות גדולה של ביטוחים ולכן מציעה מחירים שוברי שוק לציבור הישראלי.

היתרונות של רכישת ביטוח חיים ישירות אונליין

 

  • ביטוח חיים זול יותר בצורה משמעותית, מבלי לפגוע כלל בתנאי הכיסוי שלכם. אותו כיסוי ביטוחי במחיר זול יותר, ישר ולעניין!
  • מודל עבודה המגובה ע”י חברות הביטוח הגדולות והמובילות בעולם.
  • התהליך כולו מתבצע בתוך דקות, הכל אונליין, פשוט ויעיל במיוחד.
  • מעבר קל לפוליסה החדשה, כולל ביצוע הביטול לפוליסת ביטוח חיים קיימת עבורכם.
  • גם זול יותר וגם תהליך רכישה ושירות מתקדם, מהיר ונוח יותר מאשר מול סוכן ביטוח.

הפעם אל תדחו את זה להזדמנות אחרת! טפלו בביטוחי החיים שלכם ורכשו ביטוח בסכום מספיק עבורכם, אך במחיר הגון ונמוך, רוכשים ביטוח חיים אונליין!

האמור מהווה סקירה לא ממצה של החקיקה והתקנות הרלוונטיות ואין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי או מקצועי. אין להתבסס על האמור בקבלת החלטות כלשהן וכל מסקנה ו/או פעולה על בסיס הכתוב הינה באחריות הקורא בלבד.

הכתבות הנקראות ביותר

פנסיה לעובדי הייטק: אלה הדברים שהייטקיסטים צריכים לקחת בחשבון בבחירת מוצר פנסיוני

מדריך מקיף לבחירת מוצר פנסיוני עבור עובדים בעלי הכנסה...

מהו מקדם מובטח בקרן פנסיה?

 למונח ״מקדם המרה״ יש חשיבות גבוהה ביותר, ביחס לסכום...

איתור כפל ביטוחי לעובדי הייטק בעזרת הטכנולוגיה של cover

עם טכנולוגיה חכמה ומומחיות בתחום הפנסיוני, גם אתם...

מתפטרים או מפוטרים? כך תדאגו לזכויות הפנסיוניות שלכם בזמן

לפניכם מדריך מקיף לשמירה על הזכויות הפנסיוניות שלכם...

השילוב העוצמתי של הייטק ופנסיה – כלי לאיתור חסכונות וביטוחים בחינם ובקלות

הכירו את המערכת החכמה של קאבר וכיצד היא יכולה לשדרג את...