fbpx

שאלות ותשובות נפוצות

איך cover מציעה את אותו הביטוח במחיר זול יותר?
הסיבה הראשונה היא התהליך הדיגיטלי. הוא מאפשר לנו להשוות הצעות מכל חברות הביטוח הגדולות כל הזמן. הסיבה השנייה גם היא קשורה לתהליך הדיגיטלי. הוא מאפשר לנו להוריד את העלויות מסביב למינימום ולחסוך בסוכני מכירות, משרדים מנופחים ועלויות תפעול גבוהות. את ההפרש אנחנו מחזירים אליך עם מחירים טובים יותר.
עם אילו חברות ביטוח cover עובדת?
אנחנו עובדים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות הגדולים והאמינים בישראל. הראל, מגדל, הפניקס, אלטשולר שחם, ילין לפידות ועוד. אבל הנה הקטע – אנחנו עובדים איתם אבל לא מחויבים לאף אחד מהם. לכן אנחנו יכולים להסתכל על התיק שלך בצורה אובייקטיבית ולבצע השוואות בין המוצרים הטובים ביותר.
איך אוכל להיות בטוח שהפתרון ש- cover מספקת הוא אופטימלי?
אנחנו שמחים על השאלה הזו. היא מייצגת בדיוק את מה שבאנו לשנות. אנחנו מאמינים שלקוחות שיודעים על מה הם משלמים הם הלקוחות הכי טובים – לכן ההסברים שלנו פשוטים, בעברית מדוברת ומגובים במספרים. שנית, פיתחנו את my cover, האזור שיציג את התיק האישי שלך והמקום שבו אפשר לקבל תמונת מצב עדכנית. ושלישית, השירות שלנו מבוסס מחקר והתאמה של מומחים פנסיוניים וביטוחיים מהמובילים בתחומם ומוצרים של חברות הביטוח וחיסכון פנסיוני המובילים בישראל.
אילו ביטוחים וחסכונות אוכל לרכוש ב-cover?
אנחנו מספקים ערך מוסף בעולמות החיסכון הפנסיוני (כולל קרנות פנסיה, ביטוח מנהלים, קופות גמל, פוליסות חיסכון, גמל להשקעה וקרנות השתלמות), בעולמות ביטוחי החיים (ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, הכנסה למשפחה, אבדן כושר העבודה ונכויות), בעולמות ביטוחי הבריאות (ביטוחי בריאות פרטיים, מחלות קשות, תאונות אישיות) ובשירות למעסיקים. כמו כן נדע להציע לך סקירת מומחה של התיק הביטוחי ולראות אם הכיסויים שיש לך היום באמת מתאימים לסטטוס שלך בחיים.
איך היתרון הדיגיטלי שלכם עובד?
אנחנו שמחים על השאלה הזו. היא מייצגת בדיוק את מה שבאנו לשנות. ישראל נחשבת למדינה שמשלמת הכי הרבה כסף בעולם כאחוז מהתמ"ג על ביטוחים כפולים ומיותרים. באמצעות הטכנולוגיה שלנו אנחנו נדע לסרוק את התיק האישי שלך, לבטל כפילויות, לקבל הצעות בזמן אמת מכל חברות הביטוח המובילות ולהציע מחירים אטרקטיביים.
איך cover תשפר את הפנסיה שלי?
מעל 80% מהעובדים בישראל נמצאים בעולם בו הסוכן "שלהם" נאמן לחברת הביטוח, למעסיק, לכולם אבל לא בהכרח למי שצריך, לנו. הפתרון של cover יודע באופן אוטומטי לבחור את המוצר הנכון ביותר ואז לדאוג לתשלום המינימלי במוצר זה. באופן הזה cover יודעת להגדיל את החיסכון הפנסיוני שלנו, לעיתים בעשרות אחוזים.
האם cover תעזור לי לבטל ביטוחים כפולים?
הדבר הראשון שאנחנו עושים בסקירה של התיק הביטוחי זה בדיקת ביטוחים כדי לוודא שאין לך כפילויות. כפל ביטוחי נובע מחוסר מקצועיות או אכפתיות של סוכני הביטוח הקודמים שלך ומקור לבזבוז מוחלט של כסף. אנחנו נדע לכנס ביטוחים ולהציע עליהם מחירים יותר טובים.
האם cover יודעת לספק לי תמונה כוללת של הביטוחים והחסכונות שלי?
ברור! המוצר העיקרי של cover הוא מעטפת מידע כוללת על המוצרים הביטוחיים והפנסיונים שלכם (התיק האישי) שמתעדכנת כל הזמן ומציפה לכם ערכים על ידי הצעות לשיפורים.
האם cover נותנת שירות למעסיקים?
כן, לגמרי. cover רואה גם את טובת העובד עם פתרונות ביטוח ופנסיה וגם את טובת המעביד עם הסדרים פנסיוניים וניהול מקצה לקצה של התהליכים. איך זה קורה בפועל? הכל מופיע כאן.
מה זה my cover?
my cover הוא התיק האישי הביטוחי שלך. הוא יראה לך את כל הביטוחים והחסכונות שלך במקום אחד ויפרט את הכיסויים, העלויות והסכומים שחסכת באפיקים הפנסיוניים. אבל לא עצרנו שם. ב-my cover יש המלצות לשיפור התנאים שאיתרנו עבורך.
האם אוכל להפסיק להיות לקוח של cover בכל עת?
כן, אבל למה לך? ואם בכל זאת, המעבר יהיה פשוט ושקוף ביותר. ב-my cover, האזור שבו נציג לך את התיק האישי אפשר יהיה לראות את סטטוס המעבר ואת הכיסויים שלך בכל שלב.
לא מצאתם את התשובה שחיפשתם? אנחנו כאן!
צרו קשר