fbpx

7 סטנדרטים חדשים בעולם הביטוח והפנסיה

cover משנה את התחום הפנסיוני ומציעה לכם סטנדרטים חדשים של איכות, נגישות ומקצועיות. כך אנחנו עושים את זה.

 

התחום הפנסיוני גדוש במושגים, מוצרים ומסלולים אשר לכל אחד מהם עשוייה להיות השפעה עצומה על העתיד הפיננסי שלכם. לכן, כשמדובר בבחירת יועץ או סוכן פנסיוני, אנשים רבים מגששים באפילה ולא יודעים מהו הדבר הנכון עבורם, אלו החלטות עליהם לקבל והאם בכלל היועץ שבחרו דואג היטב לאינטרסים שלהם.

 

אפשר לומר שבכל הנוגע להחלטות פנסיוניות, רב הנסתר על הגלוי ומרבית האנשים נאלצים לסמוך בעיניים עצומות על הסוכן הפנסיוני שלהם שישרת אותם נאמנה. עם השירות של cover תוכלו להיות בטוחים שהתיק הפנסיוני שלכם בידיים טובות.

 

כיום, כשכמעט כל תחום בחיים מקבל ייצוג דיגיטלי ומאפשר לאנשים ללמוד, להיחשף למידע ולקבל החלטות מושכלות בשלל תחומים, זה רק מתבקש שגם התחום פנסיוני יעבור לדיגיטל ויאפשר לכלל האוכלוסייה להבין אלו מוצרים פנסיוניים יש ברשותם, כמה כסף הם חוסכים וכיצד יראה העתיד הכלכלי שלהם, מבלי שיהיו תלויים באופן בלעדי בסוכן הפנסיוני שלהם.

 

לא במקרה התחום הפנסיוני מרתיע אנשים רבים ומשכילים ככל שיהיו. לאורך עשרות שנים דבק בתחום מוניטין של אזור אפור שאינו נגיש וברור לכלל האוכלוסיה. אנחנו כאן כדי לשנות את זה.

 

חברת cover יצרה מהפכה בתחום הפנסיוני בזכות טכנולוגיה חכמה, כלים דיגיטליים ידידותיים, מידע מקיף ושקוף וכמובן – מערך רחב ואיכותי של מומחים בתחומי הביטוח והפנסיה.

 

אם עוד לא הכרתם את השירות שלנו, הנה 7 סטנדרטים חדשים ש cover הכניסה לעולם הפנסיוני:

שירות דיגיטלי חכם

הבשורה הגדולה שחברת cover הביאה לתחום הפנסיוני הוא השירות הדיגיטלי המתקדם. לא נגזים אם נאמר שמדובר במהפכה של ממש. השירות הדיגיטלי שלנו יצר מהפך מיוחל בתחום הפנסיוני והנגיש אותו למרבית האוכלוסייה.

 

איך עובד השירות? כל אדם יכול להצטרף ללא עלות לאיזור האישי ב cover ותוך זמן קצר התיק הפנסיוני שלו מוצג במלואו באופן נגיש וברור. באיזור האישי ניתן לצפות בכלל החסכונות והביטוחים הפנסיונים, לראות מהן חברות ביטוח פנסיה שמנהלות את מוצריו הפנסיוניים, אילו כיסויים ביטוחיים קיימים ומהו החיסכון שנצבר ושעתיד להצבר בהתאם להפקדות החודשיות, לריביות ולדמי הניהול המשולמים.

 

המערכת החכמה מבוססת על טכנולוגית AI, שמעדכנת באופן אוטומטי ושוטף את הנתונים הפנסיוניים של המבוטח ומאפשרת הצגת מידע עדכני.

 

לצד האזור האישי, הטכנולוגיה החכמה שלנו מאפשרת ליועצים הפנסיונים שלנו לבדוק ולנהל באופן מיטבי את התיק הפנסיוני של כל מבוטח. המומחים שלנו נחשפים לכלל הנתונים הפנסיוניים של כל מבוטח, בוחנים אותו בעין מקצועית, משווים כיסויים ביטוחיים ופוליסות שונות ויכולים לבנות לכל לקוח תיק ביטוחי שענה באופן מדויק על צרכיו ונתוניו האישיים והמשפחתיים. הטכנולוגיה שעומדת מאחורי השירות הדיגיטלי שלנו מהווה בסיס איתן, חכם ואיכותי לניהול מיטבי ואיכותי של בדיקת תיק ביטוחי עבור כל מבוטח.

שקיפות

אחד הערכים שמנחים אותנו הוא ערך השקיפות. אנחנו מאמינים שמידע שקוף וגלוי ללקוחותינו, מאפשר לקבל החלטות מושכלות ואיכותיות שעונות באופן טוב יותר על צרכיו והעדפותיו של כל מבוטח.

 

לכן, יצרנו מערכת חכמה המאפשרת לכל אדם להיכנס ולצפות באופן מלא ושקוף בתיק הפנסיוני שלו ובכל פרט שמרכיב אותו. רק כאשר למבוטח יש את כל המידע בידיו, הוא יכול לראות את התמונה המלאה ולקבל החלטות שישרתו אותו באופן הטוב ביותר.

 

שקיפות מלאה לא ניתנת רק בשירות הדיגיטלי שלנו אלא גם מנחה את המומחים הפנסיוניים שלנו בכל תקשורת עם לקוחות. כל יועץ וכל סוכן מציג למבוטח את המידע הפנסיוני שלו במלואו, תוך מתן עצות והכוונה שתואמות את מצבו האמיתי של המבוטח.

מידע נגיש במילים פשוטות

כדי שהמידע הפנסיוני של כל מבוטח יהיה שקוף במלואו, נדרשת הנגשה של המידע במילים פשוטות וברורות. אנחנו יודעים שמרבית האנשים לא התעמקו או למדו על התחום הפנסיוני ולכן אינם מבינים מושגים ורבים. לכן יצרנו מערכת נגישה וברורה שמנגישה את כל המידע בשפה פשוטה וברורה שכל אדם יכול להבין.

 

כשהתיק הפנסיוני וכל המידע הכרוך בו מוצגים לנגד עיניו של המבוטח באופן מלא וברור, קל להבין כל פרט ופשוט יותר לקבל החלטות מושכלות שמיטיבות עם כל מבוטח. 

זמינות 24/7

אחד היתרונות הגדולים של השירות הדיגיטלי, זה שהוא יכול להעניק שירות ללא הפסקה. האיזור האישי של cover זמין לכל מבוטח 24/7. בכל רגע נתון ומכל מקום בעולם, ניתן להיכנס לאיזור האישי, לבדוק את המצב העדכני של המוצרים הפנסיוניים השונים, לקבל תובנות, טיפים ומידע מהימן ומקצועי ולבצע פעולות בתיק הפנסיוני. המידע באזור האישי מתעדכן באופן שוטף, 7 ימים בשבוע, ללא הפסקה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהמידע והשירות שתקבלו ב cover הוא המידע העדכני ביותר.

שירות אנושי ומקצועי

בנוסף לשירות הדיגיטלי, ניתן לקבל שירות אנושי, אישי ומקצועי בלחיצת כפתור. בחברה פועלים יועצים וסוכנים פנסיוניים מהשורה הראשונה והם מעניקים מגוון שירותים פנסיוניים מקצועיים ואיכותיים לכל לקוח בזמינות גבוהה. המומחים שלנו רואים לנגד עיניהם את טובת הלקוח ופועלים באופן מיטבי כדי להתאים לו את המוצר והשירות המתאים ביותר לצרכיו ולמצבו האישי והמשפחתי.

תיק פנסיוני בתנאים הטובים ביותר

אלפי הלקוחות שלנו מהווים כוח צרכני גדול שמאפשר לנו לפעול מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בארץ ולקבל מהם את התנאים הטובים ביותר עבור לקוחותינו.

 

באמצעות המומחים הפנסיוניים של cover ניתן לקבל ממגוון מוצרים ושירותים פנסיוניים בתנאים הטובים ביותר בשוק ובכך ליהנות מחיסכון כספי גדול יותר לאורך זמן.

המבוטח במרכז

מרבית הסוכנים הפנסיוניים עובדים עם חברות ביטוח ובתי השקעות שונים ומחוייבים להם. אנחנו מתחייבים לשירות אובייקטיבי ששם במרכז את טובת המבוטח. אנחנו לא תלויים בשום חברה ומחוייבים אך ורק ללקוחותינו, כך שתוכלו להיות בטוחים שהתיק הפנסיוני שלכם בידיים טובות.

 

ניהול מיטבי של התיק הפנסיוני שלכם מתחיל באזור האישי בקאבר. לחצו כאן וקבלו את כל המידע המקיף והברור ביותר על התיק הפנסיוני שלכם.

האמור מהווה סקירה לא ממצה של החקיקה והתקנות הרלוונטיות ואין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי או מקצועי. אין להתבסס על האמור בקבלת החלטות כלשהן וכל מסקנה ו/או פעולה על בסיס הכתוב הינה באחריות הקורא בלבד.

הכתבות הנקראות ביותר

התחלתם עבודה חדשה בהייטק? זה מה שאתם צריכים לדעת לגבי הפנסיה שלכם

אסטרטגיות חשובות למקסום הזכויות הפנסיוניות שלכם...

כיצד העלייה בשכר המינימום משפיעה על הפנסיה?

סקירה מקיפה: כך העלייה בשכר המינימום הולכת להשפיע על...

התעלמות מדמי ניהול ועוד: פנסיה בעולם ההייטק – טעויות נפוצות

לא עורכים סקר שוק, מושכים כספי פיצויים שלא לצורך,...

תכנון פנסיוני לעובדי הייטק עם השירות המהפכני של cover

מערכת טכנולוגית חכמה ותכנון אישי ע”י מומחים –...

מהפכת מסלולי הנאסד”ק בפנסיה: הזדמנות או סיכון?

הכירו את מסלול ההשקעה החדש בפנסיה – הנאסד”ק.  ...