fbpx

Happy hour לא יפצה על חוויה פנסיונית בינונית: שירותי תפעול לעסקים של cover

הכירו את שירותי הניהול והתפעול הפנסיוניים שיעניקו לכם ולעובדים שלכם שירות מצוין המשלב הון אנושי מקצועי וטכנולוגיה חכמה. 

 

הטבות, חופשות ושעות עבודה גמישות הן רק חלק מהמשאבים הרבים שארגונים משקיעים בעובדים שלהם, אך מה עם נושא חשוב שישפיע על ההווה והעתיד של העובדים שלכם? אנחנו מדברים על נושא הפנסיה כמובן. 

 

ניהול ההסדרים הפנסיוניים של העובדים מצריך שירותי ניהול ותפעול פנסיוניים מצויינים. כאלה שיחסכו למעסיק זמן יקר ומשאבים ויעניקו לכל עובד את השירות הפנסיוני הטוב ביותר. 

 

איך עושים את זה נכון? באמצעות השירות המהפכני של cover. 

 

חברות וארגונים רבים משקיעים משאבים רבים ביצירת סביבת עבודה טובה לעובדים, אך פעמים רבות נושא חשוב אחד נשאר מאחור – ניהול פנסיוני איכותי ומקצועי. 

 

נדמה שכמעט אף אחד לא אוהב לדבר על פנסיה. הרי מדובר בחיסכון וביטוח המיועדים לגיל הפרישה ועבור העובד הממוצע, הפנסיה נראית כמשהו רחוק שאינו רלוונטי למצבם הנוכחי. עם זאת, לחסכונות וביטוחים פנסיוניים ישנה השפעה אדירה על עתידם הכללי של מרבית האנשים ויש להתייחס לכך בכובד ראש. 

 

חוק הפנסיה במדינת ישראל מחייב כל מעסיק לנהל את ההסדרים הפנסיוניים של עובדיו באופן קפדני ומפוקח. ההפקדות לפנסיה של כל עובד שכיר מורכבות מהפרשות משכרו של העובד, מתגמולים ופיצויים המשולמים על ידי המעסיק ומופקדות לביטוח הפנסיה של כל עובד. 

 

את כל ההפקדות הללו צריך לנהל היטב ולוודא כי הן אכן מופקדות כראוי. מדובר בעבודה רבה אשר מצריכה זמן יקר, הבנה מעמיקה בתחום הפנסיוני ומשאבים רבים מהמעסיק. מסיבה זו עסקים, חברות וארגונים המעסיקים עובדים שוכרים את שירותיהם של מנהלי הסדר פנסיוני.

מהם היתרונות של מנהל הסדר פנסיוני?

  • תפעול מעסיקים – מטפל בכל הפן הפנסיוני בחברה או בארגון ובכך חוסך למעסיק התעסקות מיותרת וזמן יקר.
  • דמות מקצועית אשר יכולה לתת מענה מקיף ומקצועי בתחום הפנסיוני הן למעסיק והן לעובדים.
  • מפחית באופן משמעותי את הסיכוי לטעויות אשר יכולות לגרום לעוגמת נפש של המעסיק והעובדים, לתביעות ולהוצאות כספיות גבוהות. 
  • מתאים לכל עובד את הביטוחים והחסכונות הפנסיוניים המתאימים ביותר לצרכיו, העדפותיו ולסטטוס האישי והתעסוקתי שלו.
  • מפקח על כל ההפקדות בביטוחי הפנסיה של העובדים.
  • מנהל באופן שוטף בכל ההסדרים הפנסיוניים של העובדים, מפיק דוחות שונים ומדווח על עדכונים חשובים.

מהם היתרונות של שירות התפעול הפנסיוני של קאבר?

מלבד כל היתרונות הכרוכים בעבודתו של מנהל הסדר פנסיוני, שירותי התפעול הפנסיוני של חברת קאבר (cover for business) מעניקים יתרונות רבים ומשמעותיים נוספים:

טכנולוגיה חכמה ודשבורד למעסיק ולעובד

המערכת החכמה של קאבר מבוססת על טכנולוגיית AI. באמצעות הטכנולוגיה המהפכנית הזאת, המעסיק יכול להתעדכן בכל עת בכל הנתונים הפנסיוניים של העובדים שלו. כל המידע מוצג בדשבורד ידידותי למשתמש אשר מתעדכן כל הזמן באופן אוטומטי ומאפשר צפייה במידע עדכני. 

 

הנתונים המופיעים בדשבורד מוצגים בפורמט נגיש וברור, כך שהמעסיק יכול לצפות בנתונים ולהבין אותם בקלות. זוהי דרך יעילה, שקופה ונוחה לפקח אחר כל ההסדרים הפנסיוניים עם העובדים בארגון, בכל זמן ומכל מקום. 

 

בנוסף לדשבורד ייעודי למעסיק, קאבר מספקת גם דשבורד ייחודי לכל עובד. באמצעות פרטי כניסה אישיים, כל עובד בארגון יכול להתחבר למערכת ולצפות בתיק הפנסיוני שלו על כל מרכיביו. המערכת החכמה מציגה לעובד את כל הביטוחים והחסכונות הפנסיוניים שברשותו, את המסלולים בכל מוצר פנסיוני, את החברה המנהלת כל מוצר פנסיוני ואת דמי הניהול המשולמים עבורו.

 

לכל הנתונים המפורטים הללו מצטרפות גם תובנות ועצות חכמות ומקצועיות שהעובד מקבל במערכת על בסיס הנתונים הפנסיוניים האישיים שלו ומאפשרות לו לשפר את התיק הפנסיוני ולחסוך בדמי הניהול. 

מעטפת שירותים שלמה למעסיק ולעובד

שירותי הניהול והתפעול הפנסיוניים של קאבר פועלים בשני מישורים: אנושי וטכנולוגי. מנהלי ההסדר הפנסיוני שלנו מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר בניהול הסדרים פנסיונים בחברות וארגונים. מנהל ההסדר הפנסיוני בארגון מעניק למעסיק ולכל עובד מעטפת שירותים שלמה הכוללת ניהול הפקדות, הפקת דוחות, סליקה פנסיונית למעסיקים, הצפת חשיפות וסיכונים לארגון והתאמת המוצרים הפנסיוניים המתאימים ביותר לכל עובד. 

 

מנהל הסדר פנסיוני של קאבר מעניק שירות שוטף ונמצא בקשר רציף עם המעסיק ועם העובדים. בכל שינוי סטטוס תעסוקתי או אישי של העובד, מנהל ההסדר הפנסיוני עורך שינויים והתאמות בתיק הפנסיוני של העובד בהתאם לסטטוס החדש ולצרכים המשתנים של העובד.

הפחתה משמעותית בדמי הניהול 

אחד היתרונות הגדולים בשירות של קאבר הוא רכישת מוצרים פנסיוניים בעלויות מופחתות ועם דמי ניהול אטרקטיביים במיוחד. בשונה ממנהל הסדר פנסיוני עצמאי, קאבר היא חברה בעלת נפח לקוחות גדול המהווה כוח צרכני משמעותי. לכן אנו עובדים עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים ומשיגים ללקוחותינו מוצרים פנסיוניים שונים בתנאים אטרקטיביים ביחס לשוק. 

 

שירות הניהול והתפעול שלנו מאפשר לכם, המעסיקים, להעניק לעובדי הארגון ניהול פנסיוני איכותי ומקצועי המגיע בעסקת חבילה עם מגוון רחב של מוצרים פנסיוניים בתנאים משתלמים ללא תחרות.

עבודה מול סוכני ביטוח שונים

כל עובד רשאי על פי חוק לבחור סוכן ביטוח פנסיוני איתו הוא רוצה לעבוד. ריבוי סוכני ביטוח של העובדים בארגון עשוי להקשות ולסרבל את ניהול ותפעול ההסדרים הפנסיוניים של המעסיק והעובדים. השירות של קאבר מעניק טיפול איכותי ומיטבי בריבוי סוכני ביטוח של עובדי הארגון בנוסף מעניק לעובדים ניהול פנסיוני איכותי ואטרקטיבי אשר מצמצם את ריבוי הסוכנים ומאפשר לכלל העובדים ליהנות משירותי הניהול הפנסיוני של קאבר. 

 

זה טוב לעובדים, זה טוב למעסיקים וזה חוסך זמן ומפחית טעויות אפשריות.  

 

איך מתקדמים לשירותי הניהול והתפעול של קאבר? לוחצים כאן, משאירים פרטים ואנו כבר ניצור אתכם קשר ממש בקרוב. 

האמור מהווה סקירה לא ממצה של החקיקה והתקנות הרלוונטיות ואין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי או מקצועי. אין להתבסס על האמור בקבלת החלטות כלשהן וכל מסקנה ו/או פעולה על בסיס הכתוב הינה באחריות הקורא בלבד.

הכתבות הנקראות ביותר

כל הסיבות: למה אתם שונאים להתעסק עם הפנסיה שלכם?

סלידה מהפסד פוטנציאלי, רתיעה מטרחה ומאמץ, פחד משינויים...

למה כדאי לנייד את קרן הפנסיה? יתרונות וחסרונות

כל מה שחשוב לדעת על ניוד מכשירים פנסיוניים בין חברות. ...

שנה חדשה, תנאים חדשים בקרן הפנסיה שלכם: זה הזמן לבדיקה מקיפה

הדרך היעילה והנוחה ביותר לבדיקה תקופתית של התיק...

עובדי הייטק? אלה כמה נקודות שחשוב לדעת לפני שבוחרים מוצר פנסיוני

מדמי ניהול ועד כיסויים ביטוחיים: במיוחד כשזה נוגע...

מהו כיסוי שארים ומדוע הוא כלול בקרן הפנסיה של רובנו?

הכירו את התנאים והיתרונות של כיסוי שארים – אחד...