fbpx

5 יתרונות למערכות טכנולוגיות בעולם הפיננסי

יעילות ודיוק: הכירו את היתרונות של טכנולוגיה חכמה עבור ניהול פיננסי בעסקים וחברות. 

 

הטכנולוגיה המתקדמת חוללה מהפכה בדרך שבה חברות מטפלות בפעולות הפיננסיות שלהן, והפכה אותן ליעילות וחסכוניות יותר. מאוטומציה של משימות מייגעות ועד לקבלת תובנות בזמן אמת, הטכנולוגיה הפכה לכלי הכרחי בעולם העסקים המודרני.

 

במאמר זה, נחקור כיצד טכנולוגיה מתקדמת מסייעת לפן הפיננסי של חברות ומהו הכלי הטכנולוגי שעושה מהפכה בתחום הניהול הפנסיוני בקרב חברות ועסקים.

1) אוטומציה של תהליכים פיננסיים

אחד היתרונות העיקריים של טכנולוגיה מתקדמת הוא אוטומציה. אוטומציה מפחיתה את עומס העבודה של צוותי כספים על ידי טיפול במשימות שגרתיות, ומשחררת אותם להתמקד בפעילויות אסטרטגיות יותר. לדוגמה, תוכנה יכולה להפוך את התהליך של התאמה בין חשבוניות ועיבוד תשלומים באופן אוטומטי. זה לא רק חוסך זמן אלא גם מקטין את הסיכויים לטעויות, ומגדיל את הדיוק והיעילות.

2) קבלת החלטות משופרת

טכנולוגיה מתקדמת מספקת נתונים ותובנות בזמן אמת, המסייעות לאנשי כספים ומנהלים בחברות לקבל החלטות מושכלות. בעזרת כלי ניתוח מתוחכמים, צוותים פיננסיים יכולים לגשת במהירות לנתונים, לזהות מגמות ולבצע תחזיות מדויקות לגבי ביצועים פיננסיים עתידיים. מידע זה מסייע לחברות לקבל החלטות מושכלות לגבי השקעות, ניהול סיכונים והקצאת משאבים.

3) אבטחה משופרת

חברות ועסקים הם בין היעדים המבוקשים ביותר על ידי פושעי סייבר, לכן חיוני שיהיו מערכות אבטחה חזקות במקום. טכנולוגיה מתקדמת מספקת לחברות את הכלים הדרושים להם כדי לשמור על הנתונים הפיננסיים שלהם בטוחים. לדוגמה, טכנולוגיית בלוקצ’יין משמשת לאבטחת עסקאות פיננסיות, ומבטיחה שמידע רגיש מוגן מפני התקפות סייבר.

4) נגישות מוגברת

טכנולוגיה מתקדמת גם הופכת מידע פיננסי לנגיש יותר לבעלי עניין רלוונטיים, כגון הנהלה ורואי חשבון. עם פתרונות מבוססי ענן, ניתן לגשת לנתונים פיננסיים מכל מקום ובכל זמן, מה שמקל על שיתוף הפעולה עם חברי הצוות והשותפים.

5) ניהול ותפעול פנסיוני יעילים יותר 

אחד התחומים הפיננסיים הבולטים ביותר בחברות ועסקים הוא התחום הפנסיוני הכולל ביטוח ופיננסים. כל מעסיק חייב על פי חוק להפקיד כספים עבור הביטוחים הפנסיוניים של עובדיו. המשמעות היא שככל שיש למעסיק יותר עובדים, כך ישנם יותר הסדרים פנסיוניים שעליו לטפל בהם. האחריות על ניהול ההסדרים הפנסיוניים וביצוע הפקדות קפדניות חלה על המעסיק ולכן חשוב לנקוט באמצעים שיבטיחו כי כל ההיבט בפנסיוני ינוהל ויתופעל באופן מקצועי ואמין. 

 

הפתרון ההוליסטי בקרב חברות ועסקים הוא להעסיק מנהל הסדר פנסיוני חיצוני שאמון על ניהול הפן הפנסיוני בחברה.

 

מנהל הסדר פנסיוני הוא סוכן ביטוח פנסיוני בעל ידע מקצועי לניהול הסדרים פנסיוניים של מעסיקים ועובדיהם. מנהל ההסדר הפנסיוני מטפל בכל התפעול הפנסיוני בעסק, כולל ביצוע הפקדות כספים לחברות המנהלות את הביטוחים הפנסיוניים, מתן שירות והתאמת המוצרים הפנסיוניים של כל אחד מעובדי החברה, דיווח ועדכון המעסיק בכל הקשור לפן הפנסיוני בחברה ועוד. 

 

מנהלי הסדר פנסיוני אמנם מהווים פתרון נפוץ לניהול ותפעול פנסיוני בחברות ועסקים, אך גם הם חשופים לטעויות אנוש ומהווים גורם סמכות עליון בכל הנוגע לאחריות על ההיבט הפנסיוני של העסק. כלומר, הם המחזיקים הבלעדיים במידע, מה שהופך את המעסיקים והעובדים לתלויים בשיקול דעתם בניהול ותפעול ההסדרים הפנסיוניים. 

 

לכן לצד מתן שירות אנושי ומקצועי, ישנו צורך באמצעי טכנולוגי חכם שישפר את כל תהליך הניהול והתפעול הפנסיוני בארגונים וחברות, יעניק יעילות גבוהה יותר ויאפשר שקיפות ונגישות טובה יותר למידע הן עבור מעסיקים והם עבור העובדים.

הכירו את השירות המהפכני של cover

חברת cover עושה מהפכה טכנולוגית בכל הנוגע לניהול ותפעול הפנסיוני של חברות ועסקים. השירות של קאבר מכניס טכנולוגיה חכמה לעסק והופך את כל הניהול הפנסיוני לנגיש, שקוף ומקצועי יותר. 

 

מודל השירות מורכב משלושה חלקים: דשבורד דיגיטלי למעסיקים, שירות אנושי ומקצועי ואזור דיגיטלי אישי לעובדים.

דשבורד למעסיקים 

באמצעות דשבורד דיגיטלי וידידותי למשתמש, מעסיקים יכולים לצפות במקום אחד בכל המידע הפנסיוני של העסק. בדשבורד ניתן לקבל תמונה מפורטת ונגישה של כל ההסדרים הפנסיוניים עם העובדים, כמו גם דוחות ומידע מפורט על הסטטוס הפנסיוני של העסק.

 

מעסיקים יכולים לצפות בדשבורד בכל זמן ומכל מקום, מה שמעניק ראש שקט וביטחון שהכל מתנהל באופן מיטבי ומקצועי ללא תלות בקבלת המידע ממנהל ההסדר הפנסיוני של העסק.

שירות אנושי ומקצועי

טכנולוגיה חכמה עובדת באופן הטוב ביותר לצד ידע אנושי ומקצועי. שירותי התפעול והניהול הפנסיוניים של קאבר כוללים מומחה פנסיוני שמנהל את כל התפעול וניהול ההסדרים הפנסיוניים של החברה. למומחים של קאבר יש ידע רב וניסיון עשיר בניהול הסדרים פנסיוניים ותפעול פנסיוני לעסקים וחברות, מה שמבטיח ניהול פנסיוני איכותי ומיטבי עם התאמה אישית עבור כל עובד וכל מעסיק.

איזור אישי לעובדים 

האזור האישי my cover מאפשר הנגשה של המידע הפנסיוני של כל עובד באופן שקוף, ברור ונוח. כל עובד מקבל גישה לאזור דיגיטלי אישי בו מוצגים כל הנתונים הפנסיוניים שלו, כגון חסכונות וביטוחים פנסיונים, החברות בהן המוצרים מנוהלים, דמי הניהול המשולמים עבור כל אחד מהם ושלל נתונים נוספים.

 

במקום שכל עובד יתלבט איך לבחור סוכן ביטוח שיעמוד לצידו באופן מיטבי, השירות של cover מספק גם מערכת טכנולוגית חכמה וגם שירות אישי הניתן על ידי מומחה פנסיוני של cover.

 

המערכת החכמה מעדכנת את המידע באופן שוטף ומאפשרת גישה למידע המעודכן ביותר מכל מקום ובכל זמן. בנוסף להנגשת המידע, המערכת מציגה תובנות והמלצות אישיות לשיפור התיק הפנסיוני של כל עובד, כך שהוא יוכל לקבל החלטות מושכלות בכל הנוגע למצבו הפנסיוני.

בשורה התחתונה

טכנולוגיה מתקדמת שינתה את הצד הפיננסי של חברות, והפכה אותן ליעילות, בטוחות ונגישות יותר. מאוטומציה ועד קבלת החלטות משופרת, הטכנולוגיה הפכה לכלי חיוני לעסקים מודרניים המעוניינים להתקדם ולהתייעל בסביבה התחרותית של היום.

 

המערכת החכמה של cover מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת המשלבת הנגשת מידע פנסיוני למעסיקים ולעובדים, לצד שירות מקצועי ואנושי הניתן על ידי מומחים פנסיוניים. 

 

שדרגו את העסק שלכם עם שירותי התפעול הפנסיוני המתקדמים של cover. לפרטים נוספים וקבלת דמו למערכת, לחצו כאן.

האמור מהווה סקירה לא ממצה של החקיקה והתקנות הרלוונטיות ואין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי או מקצועי. אין להתבסס על האמור בקבלת החלטות כלשהן וכל מסקנה ו/או פעולה על בסיס הכתוב הינה באחריות הקורא בלבד.

הכתבות הנקראות ביותר

הכירו את תקרות ההפקדה והסכומים לשנת 2024

כל המספרים שחשוב להכיר כדי להבטיח ניהול פנסיוני מיטבי...

עושים את זה פשוט: מהו כפל ביטוחי?

כל מה שכדאי לדעת על כפל ביטוחי ועל הדרכים להימנע ממנו...

פיטורים בהייטק: מהו סעיף 14 ומדוע חשוב כל כך להכיר אותו?

אף אחד לא אוהב לחשוב על פיטורים – אבל לסעיף הזה יש...

השוואה בין קרנות פנסיה? כל הנתונים בלחיצת כפתור

ההבדלים בין קרן פנסיה אחת לאחרת, יכולים להשפיע...

עידן חדש לבעלי שכר גבוה בתחום הפנסיה: הפלטפורמה החכמה של Cover

ניהול פנסיה מתקדם עם תובנות מותאמות אישית והמלצות...